DANE
   HISTORIA
   LUDZIE
   JĘZYK
   KUCHNIA
   TURYSTYKA
   KSIĄŻKI
   FAQ
   SONDA
   INNE STRONY
   WIADOMOŚCI
   ARTYKUŁY
   KAWIARENKA
INNE
   O AUTORZE
 

Poszukiwanie wielkanocnego jajka


Stowarzyszenie Nowych Islandczyków zaprasza W Poniedziałek Wielkanocny 24 marca na zabawę dla dzieci w poszukiwanie wielkanocnego jajka, która odbędzie się w parku Skógrækt.


Na na zakończenie będą hot-dogi z grilla. Jeśli pogoda będzie niekorzystna, zabawa w poszukiwanie wielkanocnego jajka odbędzie się w Arnardal - byłej szkole muzycznej. 

Biorący udział spotkają się przy grillu w parku "Skógrækt" o godz. 14.30, gdzie będą przedstawione zasady gry. Członkowie Stowarzyszenia mają darmowy udział, dla innych kosztuje 300 ISK za dziecko.

 

Stowarzyszenie Nowych Islandczyków jest otwarte dla wszystkich, zarówno pochodzenia islandzkiego jak i zagranicznego. Istnieje możliwość zapisania się do związku i wpłacenia rocznej składki, która umożliwi wstęp na wszystkie nasze wydarzenia przez cały rok.

Po zabawie poszukiwania jajka Stowarzyszenie Nowych Islandczyków zaprasza wszystkich na hot-dogi, kawę, napoje i jajka z czekolady. Rodzice przynoszą ciasto lub chipsy.

Maksimum 200 dzieci, kto pierwszy ten lepszy! Żeby zapisać dziecko/dzieci na poszukiwanie jajka prosimy o kontakt z: soni@strik.is lub zadzwonić:

Pauline (angielski) tel. 824-2640
Halldór (islandzki) tel. 692-9220
Krystyna (polski) tel. 863-5655
Wioletta (polski) tel. 869-8997

Ogłoszenie przekazane przez Stowarzyszenie Nowych Islandczyków 13 marca 2008.